سی و یک اسفند

زندگی پزشکی فوتبال اعتیاد تکنولوژی

 
 
ساعت ٢:٠۳ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٩ فروردین ۱۳۸٥  

از بس روی اعصابم راه رفتی تمام مغزم بوی جوراب ميده 
 
ساعت ۱:٤٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۸ فروردین ۱۳۸٥  

التماس نميكنم.خودت شعورت برسه حالا كه ميري حرم براي من هم دعا كني 
 
ساعت ٢:٤٧ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٩ فروردین ۱۳۸٥  

از بين ترينها معمولی ترين را بيشتر دوست دارم.

*خيلی چيزهای ديگر را هم دوست دارم.ولی نه حوصله اش را دارم و نه حالش را 
فدراسيون داری به شيوه هيات گردانی
ساعت ۳:٢۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٥ فروردین ۱۳۸٥  

                              

     عکس تزينی است

به دليل برگشتن خوردن چک هاي متعدد شخصي محمد رضا طالقاني براي هزينه هاي جاري فدارسيون کشتي حکم دادگاه به منظور جلب و توقيف اموال وي صادر شده است. به گزارش گروه کشتي خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)

 محمد رضا طالقاني پس از اينکه در سال گذشته بر طبق قول معتمدي وزير سابق فنآوري و ارتباطات  دولت گذشته مبني بر تضمين اعتبار لازم براي رفع مشکلات مالي فدارسيون کشتي ، اقدام به هزينه بيش از 500 ميليون تومان جهت امورات مختلف فدراسيون کشتي کرد، با عدم پرداخت وزير سابق و شکايت طلبکارن فدارسيون با حکم جلب و توقيف  اموال وي صادر  شده است.
در حالي که با حکم دادگاه خانه شخصي رييس فدارسيون کشتي براي پرداخت بدهي هايش به فروش مي رسد ، محمد رضا طالقاني در 5 فروردين سال جاري در ديدار با مهندس علي آبادي ، رييس سازمان ورزش مشکلات مالي فدارسيون و بدهي 500 ميليوني اين فدارسيون را با وي در ميان گذاشته است که ، علي آبادي نسبت به هزينه مبلغ فوق بدون تامين اعتبار آن گلايه کرده  و تصريح کرده است قول چنداني نسبت به حل اين موضوع نمي تواند بدهد.

طالقاني نيز در پاسخ گفته است که طبق روال معمول چنين هزينه هايي صورت گرفته است و فکر نمي کرده که وزير سابق فناوري و ارتباطات به وعده خود عمل نکند. شنيدهاي حاکي است که  علي آبادي در پايان اين جلسه ضمن اميدواري به حل اين موضوع به مزاح گفته است ، تنها کاري که سازمان مي تواند انجام دهد ، ملاقات طالقاني در زندان است.

 

*چون از عکس مربوط به خبر چندان خوشم نيامد  اخرين عکسی که امشب از مسعودبعد از خوردن شام تولد حاج امير گرفتم را به جای قيافه تکراری حاجی طالقانی گذاشتم تا بهانه ای برای نوشتن داشته باشم (البته پرواضح است قسمت تزيينی عکس فقط مربوط به چهره صادق عسکری وپليور نارنجی اش ميشود و بس)

تبصره:چون صادق عسکری شاکی بود که چرا اسم و عکسش را زده ام منهم کلی از خودم هنر به خرج دادم و چهره اش را گريم کردم که کسی نفهمد اين صادق عسكری كه اينجا نام برده شده همان صادق عسكری معروف است

                                     
 
ساعت ۱:٤٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۸ فروردین ۱۳۸٥  

خيلی وقت است که ميخوا ستم درمورد راديو گوش کردنهای شبانه چيزی بنويسم. عادت دارم هرشب موقع وبگرديها راديو فرهنگ را بگيرم و  و برنامه شبستانه را که موسيقی سنتی پخش ميکندگوش کنم .راستش خود برنامه يک طرف اين ادمهايی که هرشب زنگ ميزنند به اين برنامه خودش سريالی است شنيدنی.حميد زحمتکش نامی است که فکر ميکنم روزی ۲ساعت می نشيند متنش را مينويسد ۴ساعت هم سعی می کند که شماره را بگيرد تا ۳۰ ثانيه صدايش پخش شود.يا چند نفری که يک درميان از فرودگاه زنگ می زنند و ترانه ها را هم به همديگر تقديم ميکنند.و از همه اينها بدتر يک اصفهانی است به نام طلاکار که دست روی هرکسی می گذارد کله پا می شود.همين ۱-۲ماه پيش رفته بود پيش استاد تجويدی که به ماه نکشيد بيچاره.پريشب هم که زمگ زده بود برای خودشيرينی گفت از استادمنوچهر همايون پور که مسن ترين خواننده هستند اهنگی پخش کنيد....بيچاره بعد از اين جمله کمتر از ۴۸ساعت فقط زنده بود.

پ.ن:دوروز پيش تو کشيک ۱۰ساعت خوابيدم ولی اين ۲روز اخير بدون کشيک روی هم رفته ۸ساعت هم نخوابيدم....دير وقت است برنامه شبستانه هم دارد تمام ميشودبقيه اش را بعدآ ميگويم 
 
ساعت ۱٢:٤۱ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸٥  

امشب هم به هرزحمتی بود گذشت....نميدانم اين ۳۶۳روز ديگر را چه کنم