حسین شمس نباشیم

فقط در بین سیاستمدارهای ما نیست که یک روز اطاعت از رئیس جمهور را اطاعت از خدا میدانند و فردا از جریان انحرافی صحبت میکنند.در روزهایی که منتقدان فدراسیون فوتبال کفاشیان را به دورویی و فریب افکار عمومی متهم میکردند حسین شمس اینگونه تمام قد به دفاع از کفاشیان برخواست:

10 شهریور 1388

((حسین شمس در گفت‌وگو با فارس تصریح کرد: من خودم را جز کارشناسان و دست اندرکاران فوتبال می‌دانم به همین دلیل در مورد خط جدیدی که این‌ روزها در سطح مدیریت این رشته مطرح شده بر خود واجب می‌دانم از کارهای کفاشیان دفاع کنم. به جرات باید بگویم اقدامات وی در تاریخ فوتبال ایران بی‌نظیر است و فدراسیون تحت هدایتش نیز در زمره 3 فدراسیون برتر تاریخ قرار می‌گیرد.شمس اظهار داشت: اکنون تمام تیم‌های رده‌های سنی مختلف فوتبال در اردو به سر می‌برند. برای تیم ملی فوتسال مسابقات تدارکاتی بی‌نظیری ترتیب داده شده است. تیم امید، جوانان و بزرگسالان داریم و ما در یک سال چندین بار با قهرمان جام جهانی‌ (برزیل) مسابقه خواهیم داد که این از مدیریت کفاشیان،‌ تاج و ترابیان است. ما هنوز یادمان نرفته در زمان ریاست دادکان، آنقدر با اهالی فوتبال برخورد بد می‌شد که کسی پایش را در فدراسیون نمی‌گذاشت.سرمربی تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: به گواه همه، من یکی از منتقدترین مربیان فدراسیون فوتبال بوده‌ام؛ اما با این حال کفاشیان حرف و درددل مرا شنیده و مشکلات را رفع کرده است. ))

28اردیبهشت 90

« از الان دیگر به تیم ملی فکر نمی کنم. می نشینم در خانه و منتظر پیشنهادهای کاری ام می شوم. چند پیشنهاد خارجی داشتم. پیشنهادی خوب از مجارستان که به خاطر تیم ملی ، قبولش نکردم حالا هم مهم نیست. یا در لیگ برتر فوتسال کار می کنم یا می روم به یک تیم خارجی. تیم ملی هم باشد برای این آقایان که نقشه آوردن مربی خارجی را برایش در سر دارند. به هر حال من که مربی قرن آسیا و بهترین جهان شدم ، برای شان خوب نیستم. آنها مربی های بهتر از ما می خواهند. بگذار هر طور دوست دارند تصمیم بگیرند. تا زمانی هم که این ها در راس کار باشند ، من بر نمی گردم. خسته شدم بس که دروغ شنیدم . برایم قسم های الکی خوردند.»

/ 0 نظر / 14 بازدید