شش ماهه تو بیمارستان کار میکنم یک ریال نداده اند.زحمت هم نکشیده اند بپرسند عمو خرت به چند؟تو این شش ماه چکار میکردی؟ حالا که خبرش به روزنامه ها رسیده از شبکه زنگ زده اند شاکی که اقا این چه کاریه؟

به دلیل پرداخت نشدن کارانه ها ؛ 8 پزشک بیمارستان سجادیه تربت جام استعفا کردند 

تربت جام - خبرنگار قدس: هشت نفر از پزشکان بیمارستان سجادیه تربت جام بدلیل عدم وعده مسؤولان از کار خود استعفا دادند.به گزارش خبرنگار ما در حالی که طبق مصوبه هیأت امنای دانشگاه علوم پزشکی مشهد و وعده مسؤولان مقرر شده بود از اوایل اسفند 89 کارانه پزشکان قراردادی شاغل در بیمارستان سجادیه تربتجام بصورت ساعتی محاسبه شود اما با وجود گذشت 5 ماه این مصوبه هنوز اجرایی نشده است. 
یکی از پزشکان این بیمارستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: 8 نفر از پزشکان غیر مطب دار تفاهمنامه ای در خصوص خدمت رسانی به مردم منطقه در بیمارستان سجادیه با وجود سختی کار در بیمارستان و محیط اورژانس امضاء کرده و نیز نهایت همکاری را داشته ایم اما متأسفانه با گذشت چندین ماه از قول مسؤولان هنوز کارانه ما طبق قرارداد قبلی پرداخت می شود.وی افزود: بر این اساس و علی رغم میل باطنی پزشکان دیگر قادر به همکاری با بیمارستان سجادیه نیستیم. این پزشک عنوان کرد: اکنون پرداخت حقوق پزشکان در بیمارستان تربت جام با بی نظمی خاصی مواجه شده و حتی ارائه برنامه پزشکان نسبت به چهار سال گذشته از نظر کیفی بدتر شده است. 
وی افزود: طبق قانون بیمارستان حق ندارد برای یک پزشک از دو شیفت بیشتر کشیک مشخص کند و باید نسبت به ارائه خدمات توسط پزشکان واقع بینانه نگاه شود تا وضعیت فعلی از بن بست خارج شود.وی در ادامه گفت: بدلیل مشکلات موجود 8 نفر از پزشکان شهرستان استعفا خواهند کرد. 

/ 2 نظر / 14 بازدید
علی اکبر

خدا صبرت بده دکتر!!!

علی اکبر

یکم شهریور ماه سالروز تولد بزرگ دانشمند و طبیب ایرانی، بی شک روز پر شکوهی برای قدردانی از سپید جامگانی است که زندگانی خود را بدون هیچ چشمداشتی وقف درمان دردمندان می نمایند. انسان هایی فرشته خو که کرامت انسانی و وجدان را در راه فراهم آوردن سلامت بیماران و بهبودی آلام دردمندان به کار می گیرند و رنگ، نژاد، قومیت ، مذهب، سیاست و ملیت را خارج از اتاق های درمانی نگاه می دارند تا نشان دهند که روح بزرگشان همچون جامه سپیدشان ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزاد است و این ردای سپید شایسته قامتشان است. هر چند زبان به تنهایی توانایی قدردانی از دریای بی کران سخاوت و تعهد پزشکان را ندارد با این وجود، همکار پزشک روزت مبارک.